Elica LANE WH/A/72 Vestavěný Bílá 650 m³/h
Kód: AGDEIAOKA0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
68,9 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Vzhled
Barva
Bílá
Typ ovládání
Knoflíky
Model
Vestavěný
Hmotnost a rozměry
Šířka
714 mm
Hloubka
283 mm
Výkon
Hladina hluku (intenzivní rychlost)
68 dB
Tlak (Pa)
405
Hlučnost
65 dB
Hlučnost (vysoká rychlost)
65 dB
Maximální výkon odsávání
650 m³/h
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Třída účinnosti osvětlení
A
Hlučnost (nízká rychlost)
49 dB
Typ odsávání
Potrubí
Intenzivní rychlost
Ano
Počet rychlostí
3
Třída účinnosti dynamiky kapalin
B
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Osvětlení
Poloha osvětlení
Čelní
Intenzita osvětlení
365 lx
Typ žárovky
LED
Výkon topného tělesa
7 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.4 kg |
| EAN: | 8020283048430 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 760 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
