Elektrický stůl MA-Leader 8.2 Black
Kód: GAMMRESTO0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Osvědčení
Schválení regulačními orgány
CE, RoHS
Vzhled
Tvar desky stolu
Obdélníkový tvar
Osvětlovací LED
Ne
Správné použití
Hraní, Domácí kancelář, Kancelář
Maximální zatížení
70 kg
Zásuvky
Ano
Počet zásuvek
1 zásuvka/zásuvek
Port USB C
Ano
Materiál rámu
Kov
Barva rámečku
Černá
USB port
Ano
Barva desky stolu
Černá
Barva
Černá
Paměťová funkce
Ano
Model
Přímý
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
118 cm
Hloubka stojanu
58 cm
Výška (min.)
72 cm
Hloubka
60 cm
Šířka
120 cm
Tloušťka materiálu desky stolu
1,5 cm
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Psací stůl
Ano
Ergonomie
Nastavitelná výška
Ano
Vestavěný hák na sluchátka
Ano
Kabelové průchodky
Ne
Držák na batoh
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Pravidelně kontrolujte stabilitu a stav upevňovacích šroubů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 29.1 kg |
| EAN: | 5903796016000 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 705 mm |
| Délka balení: | 1265 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
