Elektrický rám Xeno 4.5 White
Kód: GAMMRESTO0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Osvědčení
Schválení regulačními orgány
CE, RoHS
Vzhled
Maximální zatížení
100 kg
Barva rámečku
Bílá
Zásuvky
Ne
Správné použití
Hraní, Domácí kancelář, Kancelář
Osvětlovací LED
Ne
Materiál rámu
Ocel
Model
Přímý
Paměťová funkce
Ano
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
119 cm
Hloubka
690 mm
Výška (min.)
73 cm
Hloubka stojanu
60 cm
Maximální šířka
135 cm
Šířka
950 mm
Ergonomie
Nastavitelná výška
Ano
Vestavěný hák na sluchátka
Ano
Držák na batoh
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Pozor na ostré hrany při montáži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| EAN: | 5903796019179 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 825 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
