Electrolux LMS2203EMK Černá Samostatná mikrovlnná trouba Vestavěné 700 W
Kód: AGDELCKMZ0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál gramofonu
Sklo
Otočný talíř
Ano
Velikost otočného talíře
24,5 cm
Výkon trouby
700 W
Systém otevírání dvířek
Tlačítko
Uchycení dveří
Levý
Bzučák
Ano
Délka šňůry
1 m
Typ displeje
LED
Materiál
Nerezová ocel
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ ovládání
Otočné, Dotyk
Počet stupňů výkonu
5
Typ produktu
Samostatná mikrovlnná trouba
Vestavěný displej
Ano
Barva
Černá
Příkon
Spotřeba
1200 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
595 mm
Výška
388 mm
Hloubka
347 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je mikrovlnná trouba správně nainstalována a správně větrána.
Funkce a programy vaření
Automatické rozmrazování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 7332543707126 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 475 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
