Electrolux EGS6426SX Nerezová ocel Vestavěné Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0143
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (plyn)
7800 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Barva
Nerezová ocel
Umístění přístroje
Vestavěné
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Výkon varné zóny 2
3000 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Materiál povrchu
Nerezová ocel
Typ varné zóny 4
Mírný var
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Typ varné zóny 3
Pravidelný
Výkon varné zóny 1
1900 W
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Výkon varné zóny 3
1900 W
Průměr varné zóny 4
54 mm
Průměr varné zóny 1
70 mm
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Průměr varné zóny 3
70 mm
Počet varných zón
4 zóna/zón
Základní materiál
Kov
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Typ varné desky
Plynový
Výkon varné zóny 4
1000 W
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Materiál mřížky sporáku
Litina
Průměr varné zóny 2
100 mm
Typ varné zóny 2
Velký
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Hmotnost a rozměry
Šířka
595 mm
Výška pod pracovní deskou
4,9 cm
Instalační šířka oddílu
56,1 cm
Instalační hloubka oddílu
48,1 cm
Instalační výška oddílu
4 cm
Hloubka
510 mm
Délka šňůry
1,1 m
Výkon
Ochrana termočlánku
Ano
Ergonomie
Umístění ovládání
Vpravo nahoře
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Otočné
Elektronické zapalování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 7332543609338 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 610 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
