Electrolux EEG69420W Plně vestavěné 15 jídelních sad C
Kód: AGDELCZMZ0174
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Index energetické účinnosti (EEI)
43,9
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Třída energetické účinnosti
C
Energetická spotřeba na 100 cyklů
76 kWh
Spotřeba vody na cyklus
11 l
Spotřeba energie na cyklus
0,757 kWh
Vzhled
Nastavitelná výška horního koše
Ano
Délka šňůry
1,6 m
Barva kontrolního panelu
Černá
Typ ovládání
Dotyk
Barva dveří
Nerezová ocel
Velikost produktu
Plná velikost (60 cm)
Umístění přístroje
Plně vestavěné
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
55 cm
Výška
818 mm
Šířka
596 mm
Instalační výška oddílu
81,8 cm
Hloubka
550 mm
Instalační šířka oddílu
60 cm
Výkon
Mycí programy
160min
Počet programů
8
Hlučnost
42 dB
Odložený start
24 h
Skleněná ochrana
Ano
Počet sad
15 jídelních sad
Třída hlukových emisí
B
Doba cyklu
240 min
Časovač odloženého startu
Ano
Ergonomie
Indikátor leštidla
Ano
Indikátor soli
Ano
Vnitřní osvětlení
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nedovolte dětem obsluhovat nebo stát v bezprostřední blízkosti běžící myčky bez dozoru dospělé osoby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 41 kg |
| EAN: | 7332543988921 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 855 mm |
| Šířka balení: | 620 mm |
| Délka balení: | 675 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
