ELDOM OB200 Foldon ruční vysavač Zlato, Černá, Bílá Bezsáčkové
Kód: AGDELDODK0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
150 W
Napětí baterie
22,2 V
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
2,2 Ah
Vzhled
Kapacita
1 l
Barva
Zlato
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Výkon
Nastavitelný výkon
Ano
Vzduchový filtr
HEPA
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Vysávání
Suchý
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.985 kg |
| EAN: | 5908277388461 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
