Ebook PocketBook Era Color 700 7" E-Ink Kaleido 3 32GB WI-FI Stormy Sea
Kód: MULPKBCZE0087
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Zabudovaný procesor
Ano
Takt procesoru
1000 MHz
Vlastnosti
Rotační
Ne
Příkon
Kapacita baterie
1700 mAh
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Vzhled
Barva
Měď
Voděodolný
Ano
Zvuk
Vestavěné reproduktory
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
134,3 mm
Hmotnost
228 g
Výška
7,8 mm
Hloubka
155 mm
Software
Poskytovaný operační systém
Linux
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
Výstup sluchátek
Ne
Připojení sluchátek
Nepodporovaný
Konektor USB
USB typu C
Paměť
Vnitřní kapacita pro ukládání
32 GB
Kapacita paměti RAM
1000 MB
Kompatibilní paměťové karty
Nepodporovaný
Obrazovka
Rozlišení displeje
1264 x 1680 px
Úhlopříčka displeje
17,8 cm (7")
Barva
Ano
Úrovně odstínu šedi
16
Podsvětlení displeje
Ano
Rozlišení (černobílé, standardní režim)
300 DPI
Technologie
E Ink Kaleido 3
Dotyková obrazovka
Ano
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Formát souborů
Média pro přehrávání
Nepodporovaný
Podporované formáty zvukových souborů
MP3
Podporované formáty dokumentů
CHM
Podporované formáty obrázků
BMP
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nerozebírejte čtečku elektronických knih - hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 7640152097294 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 32 mm |
| Šířka balení: | 162 mm |
| Délka balení: | 182 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
