DeLonghi KBOV 2001.BG elektrická konvice 1,7 l Béžová 2000 W
Kód: AGDDLOCZE0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelný termostat
Ne
Základní materiál
Nerezová ocel
Filtrace
Ano
Barva
Béžová
Objem zásobníku vody
1,7 l
Skrytý výhřevný prvek
Ano
Indikátor úrovně vody
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon
2000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
230 mm
Hloubka
230 mm
Hmotnost
1,3 kg
Výška
265 mm
Ergonomie
Otočitelnost o 360°
Ano
Široce otevíratelné víko
Ano
Bezkabelový
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.76 kg |
| EAN: | 8004399771970 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
