De’Longhi Magnifica Evo Plně automatické Espresso kávovar 1,8 l
Kód: AGDDLOEXP0286
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1450 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
440 mm
Hmotnost
9,6 kg
Hloubka
360 mm
Šířka
240 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Objem zásobníku vody
1,8 l
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Kapacita nádoby na mléko
0,22 l
Typ náplně
Kávová zrna
Umístění přístroje
Pracovní deska
Kapacita v šálcích
2 hrnků
Typ kávovaru
Plně automatické
Vestavěný mlýnek
Ano
Nádoba na mléko
Ano
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Kapacita mlýnku
250 g
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Černá
Bezpečnostní upozornění
Varování
Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně.
Funkce a programy vaření
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Více nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.7 kg |
| EAN: | 8004399021396 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 410 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 305 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
