De’Longhi Icona Vintage Plně automatické Espresso kávovar 1,4 l
Kód: AGDDLOEXP0132
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220–240
Příkon
1100 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,1 kg
Šířka
290 mm
Hloubka
260 mm
Výška
315 mm
Technické údaje
Zabudované stáčení kávy
Ano
Výkon
Ohřívač šálku
Ano
Kapacita v šálcích
2 hrnků
Způsob přidávání mléka
Trubka
Nastavitelné množství mléka
Ano
Vestavěný mlýnek
Ne
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ produktu
Espresso kávovar
Typ náplně
Kávová kapsle
Nastavitelné množství vody
Ano
Vodní filtr
Ano
Parní tryska
Ano
Objem zásobníku vody
1,4 l
Typ kávovaru
Plně automatické
Maximální provozní tlak
15 bar
Ergonomie
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Odnímatelný otočný filtr
Ano
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Viditelná hladina vody
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Funkce a programy vaření
Více nápojů
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava latte
Ano
Příprava lunga
Ano
Příprava espressa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.38 kg |
| EAN: | 8004399327368 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 285 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
