De’Longhi Citiz EN167.W Plně automatické Espresso kávovar 1 l
Kód: AGDDLOEXP0198
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
110 - 120 V
Příkon
1260 W
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
129 mm
Výška
276 mm
Šířka
370 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Umístění přístroje
Vestavěné
Maximální provozní tlak
19 bar
Systém zamezující odkapávání
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Objem zásobníku vody
1 l
Systém kávových kapslí
Nespresso
Programovatelný
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Systém na horkou vodu
Ne
Doba zahřívání
25 s
Typ náplně
Kávová kapsle
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Počet odtoků
1
Vestavěný mlýnek
Ne
Automatické zastavení průtoku
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Základní materiál
Plast
Barva
Bílá
Odnímatelný zásobník na kapsle
Ne
Kapacita kontejneru na použité kapsle
10 kusů
Počet nastavitelných pozic odkapávacího tácku
2
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Viditelná hladina vody
Ano
Nastavitelná výška stojánku na šálek
Ano
Nastavitelná nádobka na odkapávání
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Funkce a programy vaření
Příprava horkého mléka
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava kávy
Ano
Více nápojů
Ano
Příprava latte
Ano
Příprava kávy espresso macchiato
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.222 kg |
| EAN: | 8004399331372 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 332 mm |
| Šířka balení: | 198 mm |
| Délka balení: | 408 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
