Cudy AP3000 Wi-Fi přístupový bod 2976 Mbit/s Bílá Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Kód: KILCUDACC0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Síťové standardy
IEEE 802.3at
Přenosová rychlost sítě Ethernet
2500 Mbit/s
QoS
Ano
MIMO
Ano
Metoda rozprostřeného spektra
OFDMA
5 GHz
Ano
Maximální přenosová rychlost
2976 Mbit/s
2.4 GHz
Ano
Typ MIMO
Multi User MIMO
Maximální rychlost přenosu dat (5 GHz)
2402 Mbit/s
Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME)
Ano
Mezní poměr
Ano
Řízení pásma
Ano
Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz)
574 Mbit/s
Šířka pásma kanálu
160 MHz
Rychlý roaming
Ano
6 GHz
Ne
BeamForming
Ano
Airtime Fairness (ATF)
Ano
Režimy fungování
Wireless Access Point, Wireless Router, Wireless Extender, WISP
Příkon
Výstupní napětí
12 V
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Podporovaný typ PoE (Power over Ethernet)
Active PoE
Vzhled
Umístění
Strop, Zeď
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
57,1 mm
Šířka
232 mm
Hloubka
232 mm
Anténa
Počet antén
5
Typ antény
Vnitřní
Typ směru antény
Všesměrový
Bezpečnost
Šifrování/zabezpečení
WPA3-SAE
Funkce identifikátoru bezdrátové sítě (SSID; Service Set Identifier)
Multiple SSIDs
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Výkon
Zabudovaný procesor
Ano
Takt procesoru
1300 MHz
Čipset
MT7981BA+MT7976CN+RTL8221B
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Montážní sada
Ano
AC adaptér
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte je dlouhodobému působení vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 6971690792978 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
| Kompatibilní operační systémy: | Microso Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Linux |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
