Chieftec Core BBS-600S napájecí zdroj 600 W 24-pin ATX PS/2 Černá
Kód: ZDLCHFOBU0091
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
20 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
47 - 63 Hz
Celkový příkon
600 W
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
12,5 W
Vstupní proud
9 A
Maximální výstupní proud (-12 V)
0,3 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
2,5 A
Maximální výstupní proud (+5 V)
20 A
Kombinovaný výkon (-12 V)
3,6 W
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Maximální výstupní proud (+12V1)
49 A
Prvky ochrany napájení
Přetížení
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku
12 cm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,67 kg
Šířka
140 mm
Hloubka
150 mm
Výška
86 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,08 kg
Možnosti připojení
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
3
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
2
CPU napájecí konektor (4+4pin)
Ano
Napájecí konektor disketové mechaniky
1
Typ kabeláže
Nemodulární
Délka napájecího kabelu SATA
500 mm
Délka napájecího kabelu základní desky
65 cm
Počet napájecích konektorů SATA
6
Napájecí konektor základní desky
24-pin ATX
Délka periferního (Molex) kabelu
500 mm
Délka napájecího kabelu pro CPU
65 cm
Délka napájecího kabelu pro PCI Express
50 cm
Výkon
Účel
PC
Formát PSU
PS/2
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733020
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu výrobku s vodou nebo jinými kapalinami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| EAN: | 753263076137 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 245 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
