Braun Silk-expert Pro Silk·expert Pro 5 PL5267 Intenzivní pulzní světlo (IPL) Zlato, Bílá
Kód: AGDBRADEP0206
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nástavec pro tělo
Ano
Obličejový nástavec pro větší přesnost
Ano
Technologie odstraňování chlupů
Intenzivní pulzní světlo (IPL)
Suché i mokré holení
Ne
Počet záblesků
125
Barva
Zlato
Příkon
Proměnlivé napětí
Ano
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Napájecí zdroj
AC
Rychlé nabíjení
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,31 kg
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Šířka balení
97,5 mm
Výška balení
194,2 mm
Hloubka balení
276 mm
Hmotnost včetně balení
1,6 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte epilátor, pokud je poškozený nebo má poškozený kryt.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| EAN: | 4210201423423 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 195 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
