BLACK DIAMOND Distance Carbon Z-Pole trekingová hůl Unisex Sklopný
Kód: SIABL1KNT0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ produktu
Trekingové hole
Vhodné pro
Unisex
Počet segmentů
3
Typ konstrukce
Sklopný
Materiál shaftu
Tmavě šedá
Nejlepší použití
Trekking
Hmotnost a rozměry
Délka ve složeném stavu
44 cm
Hmotnost
296 g
Maximální délka
130 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 793661667063 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 147 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 62 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
