BIOSTAR GeForce GTX 1050 4GB (VN1055XF41)
Kód: VGABIONVD0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
CUDA
Ano
Takt procesoru
1354 MHz
Rychlost přetaktování procesoru
1455 MHz
Typ
GeForce GTX 1050
CUDA jádra
640
Příkon
Minimální systémové napájení
250 W
Vzhled
Barva
Šedá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express 3.0
Počet připojení DisplayPorts
1
Počet HDMI portů
1
Počet DVI-D portů
1
Paměť
Paměť grafické karty
4 GB
Frekvence paměti
7007 MHz
Typ paměti grafické karty
GDDR5
Paměťová sběrnice
128 bit
Výkon
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
HDCP
Ano
NVIDIA Ansel
Ano
PhysX
Ano
Verze DirectX
12.0
3D pohled
Ano
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 4712960687912 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 70 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
