Automatické espresso SAECO MAGIC B2
Kód: AGDSAEEXP0233
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
1300 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka
481 mm
Šířka
280 mm
Výška
470 mm
Hmotnost
13,3 kg
Výkon
Umístění přístroje
Pracovní deska
Kapacita nádoby na kávová zrna
1,2 kg
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Objem zásobníku vody
4 l
Typ produktu
Espresso stroj
Počet nastavení brusky
8
Vestavěný mlýnek
Ano
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Maximální provozní tlak
15 bar
Nádoba na mléko
Ne
Typ náplně
Kávová zrna
Typ kávovaru
Plně automatické
Ergonomie
Vestavěný displej
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Černá
Barevný displej
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Toto zařízení může obsahovat horké kapaliny pod tlakem – manipulujte s ním opatrně.
Funkce a programy vaření
Příprava americana
Ano
Příprava Caffe crema
Ano
Příprava kávy
Ano
Příprava espressa
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.93 kg |
| EAN: | 8016712037748 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 555 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kvalitní značka z Itálie 🇮🇹
