ASUS Prime -RX9070XT-O16G AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6
Kód: VGAASUATI0455
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Rychlost přetaktování procesoru
3010 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Takt procesoru
2460 MHz
Rodina grafického procesoru
AMD
Proudové procesory
4096
CUDA
Ne
Maximální počet displejů na videokartu
4
Typ
Radeon RX 9070 XT
Příkon
Minimální systémové napájení
750 W
Doplňkové napájení konektorů
3x 8-pin
Vzhled
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Barva
Černá
Počet slotů
2,5
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Typ chlazení
Aktivní
Výška držáku
Full-Height (FH)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,16 kg
Výška
130 mm
Délka
312 mm
Hloubka
50 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
233 mm
Hmotnost včetně balení
1,75 kg
Šířka balení
405 mm
Typ balení
Krabice
Výška balení
88,5 mm
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Počet HDMI portů
1
Verze DisplayPortu
2.1a
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
16 GB
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Paměťová sběrnice
256 bit
Výkon
Verze HDCP
2.3
HDCP
Ano
Verze OpenGL
4.6
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.77 kg |
| EAN: | 4711387829585 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 407 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
