ASUS Prime RX9070 O16G AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
Kód: VGAASUATI0457
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Typ
Radeon RX 9070
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ne
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rychlost přetaktování procesoru
2590 MHz
Rodina grafického procesoru
AMD
Takt procesoru
2120 MHz
Proudové procesory
3584
Příkon
Minimální systémové napájení
650 W
Doplňkové napájení konektorů
2x 8-pin
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Počet slotů
2,5
Výška držáku
Full-Height (FH)
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Barva
Černá
Formát
Full-Height/Full-Length (FH/FL)
Hmotnost a rozměry
Výška
130 mm
Hmotnost
1,16 kg
Hloubka
50 mm
Délka
312 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
233 mm
Hmotnost včetně balení
1,75 kg
Výška balení
88,5 mm
Typ balení
Krabice
Šířka balení
405 mm
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze DisplayPortu
2.1a
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
16 GB
Paměťová sběrnice
256 bit
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Výkon
HDCP
Ano
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Verze OpenGL
4.6
Verze HDCP
2.3
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Obsah balení
Návod k obsluze
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.76 kg |
| EAN: | 4711387829592 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 405 mm |
| Šířka balení: | 235 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
