ASUS K14PA-U12/ASMB11 Socket SP5 SSI CEB
Kód: PLGASUSAM0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Patice procesoru
Socket SP5
Kompatibilní procesory
AMD EPYC 9004
Výrobce procesoru
AMD
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní Ethernetu
25 Gigabit Ethernet
Vlastnosti
Řada čipsetu základní desky
AMD
Komponent pro
Server
Typ základní desky
SSI CEB
Hmotnost a rozměry
Výška
63 mm
Hloubka
376 mm
Šířka
409 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,2 kg
Hloubka balení
395 mm
Výška balení
81 mm
Šířka balení
425 mm
Další charakteristiky
Hmotnost
1,4 kg
Paměť
Kapacity podporovaných paměťových modulů
256GB
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Maximální vnitřní paměť
3 TB
Podporované frekvence paměti
4800
Počet paměťových slotů
12
Grafika
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Grafická karta
AST2600
Rodina grafické karty
ASPEED
Model grafického adaptéru na kartě
Aspeed AST2600
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 35 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Základní deska může obsahovat zdraví nebezpečné elektronické součástky - vyhněte se přímému kontaktu.
Rozšiřující sloty
Sloty PCI Express ×16 (Gen 5.x)
3
Počet slotů M.2 (M)
1
Řadiče ukládacích zařízení
Podporovaná rozhraní úložiště
M.2
Interní vstupy/výstupy
Konektor TPM
Ano
Záhlaví sériového portu
1
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
2
Konektor detekce otevřené skříně
Ano
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet VGA portů
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.26 kg |
| EAN: | 4711387343524 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 425 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 81 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
