ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
Kód: VGAASUNVD0919
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Frekvence procesoru (režim přetaktování)
2632 MHz
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
CUDA
Ano
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rychlost přetaktování procesoru
2602 MHz
CUDA jádra
4608
Maximální počet displejů na videokartu
4
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Minimální systémové napájení
550 W
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2,5
Chladicí technologie
ASUS Axial-tech
Barva
Šedá
Typ chlazení
Aktivní
Připraveno pro SFF
Ano
Hmotnost a rozměry
Délka
229 mm
Výška
120 mm
Hloubka
50 mm
Hmotnost
656 g
Údaje o balení
Výška balení
67 mm
Typ balení
Krabice
Šířka balení
364 mm
Hmotnost včetně balení
1,12 kg
Hloubka balení
219 mm
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1b
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Rozhraní
PCI Express 5.0
Paměť
Paměť grafické karty
16 GB
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Paměťová sběrnice
128 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Výkon
Výkon NPU až
767 TOPs
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze HDCP
2.3
Verze OpenGL
4.6
HDCP
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 4711387994306 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
