AMD Ryzen 9 9900X procesor 4,4 GHz 76 MB L2 & L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0294
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Thermal Design Power (TDP)
120 W
Počet jader procesoru
12
Typ procesoru
AMD Ryzen™ 9
Vyrovnávací paměť procesoru
76 MB
Typ paměti cache procesoru
L2 & L3
Model procesoru
9900X
Takt procesoru při přetaktování
5,6 GHz
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Výrobce procesoru
AMD
Provozní režimy procesoru
64bitový
Základní frekvence procesoru
4,4 GHz
Počet vláken procesoru
24
Včetně chladiče
Ne
Litografie procesoru
4 nm
Generace procesoru
AMD Ryzen 9000 Series
Vlastnosti
Verze PCI Express slotů
5.0
Podpora instrukčních sad
AVX
Paměť
Typy paměti podporované procesorem
DDR5-SDRAM
ECC
Ano
Maximální interní paměť podporovaná procesorem
192 GB
Non-ECC
Ano
Frekvence paměti podporované procesorem
3600 MHz
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Grafika
Diskrétní grafický adaptér
Ne
Diskrétní model grafického adaptéru
Není dostupný
Základní grafická frekvence
2200 MHz
Model grafického adaptéru na kartě
AMD Radeon
Integrovaný grafický adaptér
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 730143315296 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 40 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
