Akpo WK-7 MICRA 60 kuchyňský odsavač par Vestavný strop Bílý
Kód: AGDAKPOKA0325
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
E
Výkon motoru
132 W
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Roční spotřeba energie
55 kWh
Spotřeba
136 W
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Vzhled
Barva
Bílá
Typ ovládání
Knoflíky
Základní materiál
Kov, Nerezová ocel
Poloha osvětlení
Čelní
Výkon topného tělesa
3 W
Umístění výfuku
Vršek
Počet žárovek
2 žárovek
Hmotnost a rozměry
Výška
155 mm
Šířka
530 mm
Hloubka
290 mm
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
56 dB
Maximální výkon odsávání
334,9 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
71 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Filtrování
Vyjímatelný filtr
Ano
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 5901676469700 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 345 mm |
| Model: | Pod skříňkou |
| Typ žárovky: | LED |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
