Akpo WK-7 Light Eco 50 Skříňový odsavač par Černý
Kód: AGDAKPOKA0382
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba
136 W
Výkon motoru
132 W
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Vzhled
Typ ovládání
Jezdec
Barva
Černá
Základní materiál
Nerezová ocel
Vestavěný displej
Ne
Výkon topného tělesa
2 W
Průměr sací přípojky
12 cm
Typ filtru mastnoty
Hliník
Typ žárovky
LED
Motor dodáván
Ano
Počet žárovek
2 žárovek
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
17 cm
Instalační šířka oddílu
42,8 cm
Šířka
500 mm
Instalační hloubka oddílu
28,2 cm
Výkon
Maximální výkon odsávání
294 m³/h
Hlučnost (nízká rychlost)
53 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (vysoká rychlost)
69 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 5901676468178 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 365 mm |
| Šířka balení: | 535 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
| Model: | Kapota pod skříňkou |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
