Akpo WK-5 Soft 60 Odsavač par Inox
Kód: AGDAKPOKA0293
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Electrolux EEG69420W Plně vestavěné 15 jídelních sad C
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 676 Kč bez DPH
6 868 Kč
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(2 ks)
5 312 Kč bez DPH
6 428 Kč
Vestavná myčka EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Skladem
(2 ks)
22 607 Kč bez DPH
27 354 Kč
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba
84 W
Výkon motoru
76 W
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Vzhled
Základní materiál
Nerezová ocel
Počet žárovek
2 žárovek
Umístění výfuku
Vršek
Typ filtru mastnoty
Hliník/karbon
Vestavěný displej
Ne
Barva
Inox
Počet motorů
1
Typ ovládání
Posuvník
Výkon topného tělesa
2 W
Motor dodáván
Ano
Poloha osvětlení
Čelní
Hmotnost a rozměry
Výška bez komínu
22 cm
Šířka
600 mm
Hloubka
500 mm
Výkon
Maximální výkon odsávání
156 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (vysoká rychlost)
60 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
47 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.88 kg |
| EAN: | 5901676461827 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 535 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Délka balení: | 630 mm |
| Model: | Odsavač par |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
