Akpo WK-5 Soft 50 Odsavač par Inox
Kód: AGDAKPOKA0297
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Výkon motoru
76 W
Spotřeba
84 W
Vzhled
Typ ovládání
Posuvník
Barva
Inox
Výkon topného tělesa
2 W
Typ filtru mastnoty
Hliník/karbon
Vestavěný displej
Ne
Počet žárovek
2 žárovek
Počet motorů
1
Motor dodáván
Ano
Základní materiál
Nerezová ocel
Umístění výfuku
Vršek
Poloha osvětlení
Čelní
Hmotnost a rozměry
Hloubka
500 mm
Šířka
500 mm
Výška bez komínu
22 cm
Výkon
Hlučnost (nízká rychlost)
47 dB
Hlučnost (vysoká rychlost)
60 dB
Maximální výkon odsávání
156 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.84 kg |
| EAN: | 5901676461810 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 530 mm |
| Šířka balení: | 545 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
| Model: | Odsavač par |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
