Akpo WK-5 Rondo Turbo 60 Kuchyňský odsavač par Bílý
Kód: AGDAKPOKA0105
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
100 W
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Spotřeba
156 W
Vzhled
Barva
Bílá
Model
Nástěnný
Výkon topného tělesa
28 W
Typ ovládání
Posuvník
Počet žárovek
2 žárovek
Vestavěný displej
Ne
Typ filtru mastnoty
Hliník
Základní materiál
Nerezová ocel
Motor dodáván
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Výkon
Maximální výkon odsávání
207 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
59 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (nízká rychlost)
50 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.75 kg |
| EAN: | 5901676461643 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 655 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
