Akpo WK-4 Nero Line Eco 60 nástěnný Černá
Kód: AGDAKPOKA0401
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba
91,5 W
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Roční spotřeba energie
56 kWh
Vzhled
Počet žárovek
2 žárovek
Motor dodáván
Ano
Model
Nástěnný
Barva
Černá
Typ filtru mastnoty
Hliník
Základní materiál
Ocel, Temperované sklo
Volitelné příslušenství
Uhlíkový filtr T300 (2 kusy)
Typ ovládání
Knoflíky
Výkon topného tělesa
2 W
Vestavěný displej
Ne
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
16 cm
Šířka
600 mm
Instalační šířka oddílu
22 cm
Výkon
Hlučnost (vysoká rychlost)
61 dB
Maximální výkon odsávání
326 m³/h
Hlučnost (nízká rychlost)
56 dB
Počet rychlostí
3
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.37 kg |
| EAN: | 5903148236919 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 445 mm |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
