Akpo WK-4 Nero Line Eco 60 nástěnný bílý
Kód: AGDAKPOKA0400
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Roční spotřeba energie
56 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Spotřeba
91,5 W
Vzhled
Výkon topného tělesa
2 W
Základní materiál
Ocel, Temperované sklo
Model
Nástěnný
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Volitelné příslušenství
Uhlíkový filtr T300 (2 kusy)
Motor dodáván
Ano
Počet žárovek
2 žárovek
Barva
Bílá
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
16 cm
Šířka
600 mm
Instalační šířka oddílu
22 cm
Výkon
Maximální výkon odsávání
326 m³/h
Počet rychlostí
3
Hlučnost (nízká rychlost)
56 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (vysoká rychlost)
61 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.75 kg |
| EAN: | 5903148236902 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 660 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
