AKPO WK-4 NERO 2.0 50 GRAY/GREY GLASS T300 Lineární LED/kapota s ovladačem
Kód: AGDAKPOKA0495
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Třída účinnosti osvětlení
A
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
56 kWh
Spotřeba
104,8 W
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Vzhled
Barva
Šedá
Osvětlení
Ano
Volitelné příslušenství
Uhlíkový filtr T300 (2 kusy)
Typ ovládání
Knoflíky
Barva skla
Šedá
Základní materiál
Ocel, Temperované sklo
Typ filtru mastnoty
Tmavě šedá
Model
Komínový odsavač par
Typ filtru
T300
Typ osvětlení
LED
Motor dodáván
Ano
Vestavěný displej
Ne
Jednoduché čištění
Ano
Bezpečné pro použití
Ano
Jednoduché používání
Ano
Ergonomický design
Ano
Povrch
Polomat
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
92 cm
Instalační hloubka oddílu
17 cm
Šířka
500 mm
Výška (min.)
69 cm
Instalační šířka oddílu
22 cm
Údaje o balení
Uživatelská příručka
Ano
Typ balení
Krabice
Kapuce
Ano
Výkon
Hlučnost (vysoká rychlost)
72 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Maximální výkon odsávání
300 m³/h
Hlučnost (nízká rychlost)
56 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 5905555324388 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 375 mm |
| Šířka balení: | 545 mm |
| Délka balení: | 455 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
