Akpo WK-4 Juno Eco 60 nástěnný černý
Kód: AGDAKPOKA0402
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
55 kWh
Spotřeba
90 W
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Vzhled
Barva
Černá
Základní materiál
Nerezová ocel
Vestavěný displej
Ne
Motor dodáván
Ano
Časovač
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Počet žárovek
2 žárovek
Výkon topného tělesa
2 W
Typ filtru mastnoty
Hliník/karbon
Poloha osvětlení
Zpět
Hmotnost a rozměry
Výška (min.)
67,5 cm
Šířka
600 mm
Hloubka
303 mm
Instalační hloubka oddílu
16 cm
Výška bez komínu
35,5 cm
Instalační šířka oddílu
22 cm
Výška (max.)
98 cm
Výkon
Počet rychlostí
3
Hlučnost (nízká rychlost)
58 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (vysoká rychlost)
71 dB
Maximální výkon odsávání
330 m³/h
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 5903148236933 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 460 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
