AKPO WK-4 ISLA CUBERA GOLD BLACK
Kód: AGDAKPOKA0515
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
C
Roční spotřeba energie
53 kWh
Vzhled
Model
Nástěnný
Základní materiál
Nerezová ocel
Časovač
Ne
Umístění výfuku
Vršek
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Černá
Typ filtru
Hliník
Vestavěný displej
Ne
Motor dodáván
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
117 cm
Šířka
400 mm
Výška (min.)
87 cm
Hloubka
300 mm
Výkon
Počet rychlostí
3
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Maximální výkon odsávání
449 m³/h
Hlučnost
70 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Osvětlení
Typ žárovky
LED
Výkon topného tělesa
3 W
Počet žárovek
2 žárovek
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1644494
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 5905555322377 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 890 mm |
| Šířka balení: | 690 mm |
| Délka balení: | 465 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
