AKPO WK-4 ISLA BALMERA SLIM WHITE SLIM SLAY T450 M3 kapota
Kód: AGDAKPOKA0504
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
C
Roční spotřeba energie
38 kWh
Vzhled
Časovač
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Typ filtru
Hliník
Základní materiál
Nerezová ocel
Barva
Bílá
Model
Nástěnný
Umístění výfuku
Vršek
Vestavěný displej
Ne
Motor dodáván
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
350 mm
Hloubka
350 mm
Výška (max.)
117 cm
Výška (min.)
87 cm
Výkon
Hlučnost
70 dB
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
439 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Osvětlení
Typ žárovky
LED
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2291585
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5905555326160 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 870 mm |
| Šířka balení: | 760 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
