Akpo WK-4 Dandys Eco 50 Komínový odsavač par bílý
Kód: AGDAKPOKA0126
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
59 kWh
Třída energetické účinnosti
C
Spotřeba
106 W
Výkon motoru
102 W
Vzhled
Typ ovládání
Knoflíky
Základní materiál
Nerezová ocel
Vestavěný displej
Ne
Výkon topného tělesa
2 W
Barva
Bílá
Počet žárovek
2 žárovek
Motor dodáván
Ano
Poloha osvětlení
Čelní
Umístění výfuku
Vršek
Počet motorů
1
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
93 cm
Instalační hloubka oddílu
15 cm
Instalační šířka oddílu
16 cm
Hloubka
550 mm
Výška (min.)
65,5 cm
Šířka
500 mm
Výkon
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
434 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (vysoká rychlost)
72 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
52 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.7 kg |
| EAN: | 5901676460967 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 530 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
| Model: | Vestavěný |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
