Akpo WK-4 Classic Nástěnný GOLD 60 BLACK
Kód: AGDAKPOKA0478
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
106 W
Vzhled
Umístění výfuku
Vršek
Motor dodáván
Ano
Počet motorů
1
Model
Nástěnný
Barva
Černá
Základní materiál
Nerezová ocel
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Výška (min.)
59 cm
Výška (max.)
90 cm
Hloubka
500 mm
Výkon
Počet rychlostí
3
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost
69 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů.
Osvětlení
Poloha osvětlení
Čelní
Počet žárovek
2 žárovek
Výkon topného tělesa
1,8 W
Typ žárovky
Halogen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 5903148237589 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 565 mm |
| Šířka balení: | 630 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
