AKPO WK-4 CLASSIC GOLD 50 WHITE digestoř
Kód: AGDAKPOKA0499
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Spotřeba
88 W
Roční spotřeba energie
50 kWh
Vzhled
Základní materiál
Nerezová ocel
Motor dodáván
Ano
Model
Nástěnný
Umístění výfuku
Vršek
Časovač
Ne
Barva
Bílá
Typ ovládání
Knoflíky
Vestavěný displej
Ne
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
90 cm
Hloubka
500 mm
Výška (min.)
59 cm
Výška bez komínu
26 cm
Instalační šířka oddílu
22 cm
Šířka
500 mm
Výkon
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
500 m³/h
Hlučnost
74 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Osvětlení
Počet žárovek
2 žárovek
Typ žárovky
Halogen
Poloha osvětlení
Čelní
Výkon topného tělesa
2 W
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1644197
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 5905555320182 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 515 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
