Akpo WK-4 Classic Eco 60 Komínový odsavač par Bílý
Kód: AGDAKPOKA0309
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
C
Spotřeba
106 W
Výkon motoru
102 W
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Výkon topného tělesa
2 W
Základní materiál
Nerezová ocel
Barva
Bílá
Typ ovládání
Knoflíky
Poloha osvětlení
Čelní
Motor dodáván
Ano
Počet motorů
1
Umístění výfuku
Vršek
Počet žárovek
2 žárovek
Typ filtru mastnoty
Hliník/karbon
Hmotnost a rozměry
Výška (min.)
59 cm
Hloubka
500 mm
Šířka
600 mm
Instalační šířka oddílu
22 cm
Výška (max.)
90 cm
Výkon
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
462 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
74 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
48 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.9 kg |
| EAN: | 5901676461483 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 620 mm |
| Šířka balení: | 555 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
| Model: | Komínový odsavač par |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
