AG NEOVO VELKÝ VOZÍK PRO MONITOR 55-86"/100 KG
Kód: MONNEOMDO0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Základní materiál
SPCC
Model
Přenosný stojan
Barva
Stříbrná
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
22,1 kg
Výška
1595 mm
Šířka
1240 mm
Hloubka
750 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
24 kg
Ergonomie
Počet koleček
4 kolo/kola
Kola
Ano
Uchycení
Počet podporovaných displejů
1
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
900 x 600 mm
Maximální nosnost
100 kg
Maximální velikost obrazovky
2,18 m (86")
Minimální velikost obrazovky
139,7 cm (55")
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
400 x 200 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 24 kg |
| EAN: | 4710739598452 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 825 mm |
| Délka balení: | 1295 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
