ACANA Singles Grass-Fed Lamb Mono - suché krmivo pro psy - 17kg
Kód: DLZANAKSP0056
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
17 kg
Další funkce
Budování svalů
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bez sóji
Ano
Forma dávkování
Pevný
Řada
ACANA Singles
Bez cukru
Ano
Stáří zvířete
V každém věku
Rozsah hmotnosti
16 kg - 30 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Bezlepkový
Ano
Hlavní příchuť
Jehněčí
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
31%
Hrubý popel
7,5%
Obsažená vlhkost
12%
Hrubá vláknina
5%
Obsah tuku
15%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 17.15 kg |
| EAN: | 064992570170 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
