Žehlící prkno Leifheit L Solid 130 x 38 cm
Kód: AGDLEHDES0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Velikost desky
1300 x 380 mm
Hmotnost
5,3 kg
Výška (min.)
75 cm
Výška (max.)
98 cm
Výkon
Ovládání rozestupu
Ano
Otočná kolečka
Ne
Nastavení výšky
Ano
Sklopný
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.55 kg |
| EAN: | 4006501725677 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 1640 mm |
| Délka balení: | 480 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
