XD-Design Urban batoh Batoh na běžné nošení Šedá Textil
Kód: BAGXDDPLE0071
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pásek přes rameno
Ano
Hlavní barva produktu
Šedá
Maximální velikost obrazovky
39,6 cm (15.6")
Název barvy
Grey
Minimální velikost obrazovky
32,8 cm (12.9")
Vodoodpudivý
Ano
Držadlo
Ano
Doporučené pohlaví
Unisex
Styl
Město
Přihrádka na tablet
Ano
Popruh na vozík
Ano
Přihrádka na notebook
Ano
Typ batohu
Batoh na běžné nošení
Řemínky pro nošení
Helma
Typ zámku
Kombinační zámek TSA
Zbarvení
Jednobarevný
Hmotnost a rozměry
Maximální nosnost
9,5 kg
Rozměry místa pro notebook
270 x 3602 x 30 mm
Hlasitost
27 l
Šířka
315 mm
Hmotnost
1 kg
Hloubka
610 mm
Výška
145 mm
Údaje o balení
Množství
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se dlouhodobému vystavení vlhkosti.
Materiál
Materiál
Textil
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| EAN: | 8714612109700 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
