WOLFSBLUT Wild Duck Duck with potatoes - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Typ balení
Taška
Forma dávkování
Pevný
Bez sóji
Ano
Bez cukru
Ano
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezlepkový
Ano
Hmotnost
12,5 kg
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Další funkce
Budování svalů
Stáří zvířete
Dospělí
Hlavní příchuť
Kachna
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
3%
Obsah tuku
9%
Bílkoviny
21%
Hrubý popel
8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.61 kg |
| EAN: | 4260603784707 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 381 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 181 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
