WOLFSBLUT Wide Plain Light Horse with sweet potatoes - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Kategorie
Pro vašeho psa
Specifické potřeby zvířete
Pomáhá udržovat zdravou hmotnost
Hmotnost
12,5 kg
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Hlavní příchuť
Koňské maso
Stáří zvířete
Dospělí
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
10%
Hrubá vláknina
7,5%
Obsah tuku
6%
Bílkoviny
22%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.61 kg |
| EAN: | 4260603784943 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 540 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
