WOLFSBLUT Wide Plain Large Breed Horse with sweet potatoes - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Hlavní příchuť
Koňské maso
Další funkce
Podpora trávení
Stáří zvířete
Dospělí
Forma dávkování
Pevný
Specifické potřeby zvířete
Střevní malabsorpce
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Bez cukru
Ano
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Bez sóji
Ano
Hmotnost
12,5 kg
Bezlepkový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
4,5%
Bílkoviny
24%
Hrubý popel
8,5%
Obsah tuku
10%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.61 kg |
| EAN: | 4260603784967 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 381 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 181 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
