WOLFSBLUT Wide Plain Horse - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Ano
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Další funkce
Budování svalů
Bez umělých barviv
Ano
Typ balení
Taška
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Hlavní příchuť
Koňské maso
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
12,5 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
17%
Hrubá vláknina
3,5%
Bílkoviny
26%
Hrubý popel
9,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.61 kg |
| EAN: | 4260603784653 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
