WOLFSBLUT VetLine Hypoallergenic Horse - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPWBLKAS0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Další funkce
Bez kuřecího masa
Hlavní příchuť
Koňské maso
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Řada
WOLFSBLUT VetLine
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezlepkový
Ano
Bez cukru
Ano
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Střevní malabsorpce
Bez umělých barviv
Ano
Forma dávkování
Pevný
Hmotnost
12 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
14%
Bílkoviny
20%
Hrubá vláknina
3%
Hrubý popel
9,8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.15 kg |
| EAN: | 4260603786473 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
