WOLFSBLUT Grey Peak Goat with sweet potatoes - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hlavní příchuť
Kozí
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Bez kuřecího masa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bez sóji
Ano
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Bezlepkový
Ano
Specifické potřeby zvířete
Citlivý žaludek
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
12,5 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
26%
Obsah tuku
16%
Hrubý popel
7%
Hrubá vláknina
3%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.6 kg |
| EAN: | 4260603784905 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
