wolfcraft GmbH 5210000 Rádiusová měrka Stair gauge Černá, Nerezová ocel
Kód: FOWWOLEMO0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Včetně matic
Ano
Materiál
Nerezová ocel
Včetně šroubů
Ano
Počet kolejnic
15
Typ produktu
Stair gauge
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.08 kg |
| EAN: | 4006885521001 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1165 mm |
| Šířka balení: | 195 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
