VETEXPERT Veterinary Diet Renal Elimination Dog - suché krmivo pro psy - 8 kg
Kód: DLPVEEKAS0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hlavní příchuť
Králík
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Sezónní nabídka
Jarní
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Bez kuřecího masa
Kategorie
Pro vašeho psa
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Hmotnost
8 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Typ balení
Taška
Bez cukru
Ano
Specifické potřeby zvířete
Nedostatečná funkce ledvin
Forma dávkování
Pevný
Bezlepkový
Ano
Bez sóji
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
15,8%
Obsah tuku
19,5%
Hrubý popel
4%
Hrubá vláknina
3,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 8.2 kg |
| EAN: | 5902414205307 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
